IŠTIKIMI SENGIREI. ŠIS VANDUO PRISIDEDA PRIE LIETUVOS MIŠKŲ IŠSAUGOJIMO. 

Pasitikite - Kakė Makė atvyko į Žalią girią!

Džiaugiamės pristatydami Jums net trigubą naujieną - "Žalia giria" vandenį vaikams "KAKĖ MAKĖ". Mažiausioms vaikų rankytėms skirtas negazuotas šaltinio vanduo "Žalia giria" 0,33 L talpos buteliuke su sportiniu kamšteliu ypatingai patogus net ir mažiausio amžiaus vaikams, 0,75 L negazuoto šaltinio vandens buteliukas savo tūriu pritaikytas jau mokyklą lankantiems vaikams, praktiškas sportuojant ar neštis į sporto būrelius. Na, o išrankiesiems, ieškantiems kitokio skonio pristatome ir lengvai gazuotą braškių skonio vandenį  "Kakė Makė".

Ypatingos ir visų trijų buteliukų etiketės - keletą minučių palaikius prie įjungto apšvietimo, žaismingi personažai šviečia tamsoje.

Skanaus ir ieškokite prekybos vietose!

Ankstesni įrašai

Naujienos
2023-04-19
Pristatome naujieną - "Rabarbarų skonio" gazuotą vandenį ŽALIA GIRIA

Rabarbarai – ne tik ypatingo skonio, bet ir ypatingai naudingi sveikatai. Todėl džiaugiamės Jums pristatydami gardžią naujieną - gaiviai rūgštaus skonio, gazuotą vandenį "ŽALIA GIRIA".


 

Naujienos
2023-04-19
Lengvai gazuotas ŽALIA GIRIA - mėgstantiems švelnius burbuliukus

Mėgstate švelnius burbuliukus? Paragaukite specialiai Jums sukurto, elegantiško, putojančio - Lengvai gazuoto vandens "ŽALIA GIRIA".

Naujienos
2023-05-19
Susipažinkite - citrinų ir žaliųjų citrinų ŽALIA GIRIA

Ypatingai gaivus „Žalia Giria“ citrinų ir žaliųjų citrinų skonio gazuotas vanduo – ne tik troškuliui numalšinti, bet ir mėgautis.

Kurkite įsimintinas akimirkas su gaiviai rūgščiais „Žalia Giria“ burbuliukais.