IŠTIKIMI SENGIREI. ŠIS VANDUO PRISIDEDA PRIE LIETUVOS MIŠKŲ IŠSAUGOJIMO. 

Naujienos

Naujienos
2024-01-09
Pasitikite - Kakė Makė atvyko į Žalią girią!

Džiaugiamės pristatydami Jums net trigubą naujieną - "Žalia giria" vandenį vaikams "KAKĖ MAKĖ". Mažiausioms vaikų rankytėms skirtas negazuotas šaltinio vanduo "Žalia giria" 0,33 L talpos buteliuke su sportiniu kamšteliu ypatingai patogus net ir mažiausio amžiaus vaikams, 0,75 L negazuoto šaltinio vandens buteliukas savo tūriu pritaikytas jau mokyklą lankantiems vaikams, praktiškas sportuojant ar neštis į sporto būrelius. Na, o išrankiesiems, ieškantiems kitokio skonio pristatome ir lengvai gazuotą braškių skonio vandenį  "Kakė Makė".

Ypatingos ir visų trijų buteliukų etiketės - keletą minučių palaikius prie įjungto apšvietimo, žaismingi personažai šviečia tamsoje.

Skanaus ir ieškokite prekybos vietose!

Skaityti
Kategorijos
Naujienos
2023-09-29
Džiugi žinia namų vartotojams - nuo šiol dar lengvesnis "ŽALIA GIRIA" 11 L daugkartinio naudojimo talpoje

Džiaugiamės pristatydami geriamąjį vandenį daugkartinio naudojimo 11 litrų talpos buteliuose.

Šis butelis, kaip ir jau įprastas 19 litrų butelis, tinka vandens aparatams, keraminiams indams bei dažnai namuose naudojamoms elektrinėms ar paprastoms vandens pompoms. 11 litrų butelis – puiki alternatyva vartotojams, dirbantiems nedideliuose biuruose ar paslaugų sektoriuje, taip pat vykstantiems į sodybas ar užmiestį.

Be to, lyginant su įprastu 19 litrų buteliu, šis butelis beveik 2 kartus lengvesnis, tad tuo, tikime, apsidžiaugs ne vienas pirkėjas.

 

Naujienos
2023-09-29
"Žalia Giria" - dabar ir 2 L talpos butelyje

Gaivus, kokybiškas, žemos mineralizacijos negazuotas šaltinio vanduo "Žalia Giria" jau išpilstomas ir į 2 L talpos butelius. Tai ypatingai patogu, nes galima lengviau kontroliuoti per parą išgeriamo vandens kiekį ar pasidalinti vandeniu su kitais šeimos nariais.  

  • "Žalia giria" 2 litrų butelyje sukurtas Tau ir visai šeimai.
  • Butelyje - 1 paros vandens norma suaugusiam asmeniui.

 

Socialinė atsakomybė
2023-09-25
„Žalia giria“ vėl kviečia prisidėti prie miškų išsaugojimo ir pristato naujienas

Lietuviškas vanduo „Žalia giria“ vėl kviečia visuomenę prisidėti prie senųjų Lietuvos miškų išsaugojimo. Iki 2023-iųjų spalio mėnesio pabaigos vyksiančios kampanijos „Susitarę su gamta“ metu kiekvienas vandens „Žalia giria“ pirkėjas turi galimybę įsiamžinti ant specialiai projektui sukurto garbės ąžuolo bei laimėti vieną iš 1 000 „Žalios girios“ prizų. O UAB „Gelsva“, kuriai priklauso prekės ženklas „Žalia giria“, šiais metais vėl skiria lėšų VšĮ „Sengirės fondui“ beveik 5 hektarų miškui Dzūkijoje įsigyti.

Naujienos
2023-07-17
Naujiena! „AGA“ gazuoto vandens aparatai

Pristatome naujieną - gazuoto vandens aparatus „AGA“!
Dar niekada nebuvo taip paprasta užsigazuoti vandenį! Su „AGA“ gazuoto vandens aparatais kasdien mėgaukitės gaiviu gazuotu vandeniu vos vienu mygtuko paspaudimu.

Rinkitės net iš dviejų modelių:
„AGA Balance“ - tik 59,99 Eur (įskaičius PVM)
„AGA Exclusive“ - tik 119,99 Eur (įskaičius PVM)

Akcijos
2023-07-04
19 L vanduo ar moderni elektrinė pompa - ypatingai gera kaina!

Į namus, biurą, sodą ar sodybą? Užsisakykite ŽALIA GIRIA 19 L geriamąjį vandenį internetu dabar vos už 3,99 Eur (įskaičius PVM), o modernią elektrinę pompą įsigykite tik už 14,99 Eur (įskaičius PVM)*. Nėra pristatymo mokesčio!

Socialinė atsakomybė
2023-06-07
Futbolo klubas „Žalgiris“ ir prekės ženklas „Žalia Giria“ pratęsė bendradarbiavimą

Vandens gamykla „Žalia giria“ ir daugkartinis Lietuvos futbolo čempionas „Žalgiris“ pratęsė bendradarbiavimo sutartį – vanduo „Žalia Giria“ dar vienerius metus bus pagrindinis futbolo klubo vanduo. Futbolo klubas „Žalgiris“ ir „Žalia Giria“ bendradarbiauja jau daugiau nei 10 metų.

Vandens įranga
2023-05-22
Moderni elektrinė pompa vandeniui - dabar atsigerti dar patogiau

Tik vienas mygtuko paspaudimas ir galite mėgautis gaiviu, kokybišku, net iš 200 m. gylio gręžinio išgautu puikaus skonio geriamuoju ar šaltinio vandeniu namuose, biure, sodyboje ar kitoje vietoje!

Tiesog įstatykite modernią įkraunamą elektrinę pompą į 19 L geriamojo vandens butelį ir mėgaukitės stikline vandens vos vienu piršto paspaudimu.  

Naujienos
2023-05-19
Susipažinkite - citrinų ir žaliųjų citrinų ŽALIA GIRIA

Ypatingai gaivus „Žalia Giria“ citrinų ir žaliųjų citrinų skonio gazuotas vanduo – ne tik troškuliui numalšinti, bet ir mėgautis.

Kurkite įsimintinas akimirkas su gaiviai rūgščiais „Žalia Giria“ burbuliukais.

Pasiūlymai ir žaidimai
2023-05-18
ŽALIA GIRIA geriamasis vanduo 19 L tik 3,99 Eur

Ypatingas pasiūlymas naujiems fiziniams ir juridiniams klientams.

ŽALIA GIRIA geriamasis vanduo 19 L tik 3,99 Eur (įskaičius PVM), o moderni elektrinė pompa tik 14,99 Eur (įskaičius PVM).

Pasiūlymai ir žaidimai
2023-05-18
Pirkite bet kuriuos 2 ŽALIA GIRIA produktus ir laimėkite prizus!

Prekybos vietose įsigykite bet kuriuos 2 ŽALIA GIRIA vandens butelius, registruokite pirkimo kvitą ir laimėkite prizus iškart bei tapkite kandidatu laimėti išmanųji laikrodį GARMIN Epix2.

 

Vandens nauda
2023-04-19
Kiek vandens turi išgerti vaikai?

Organizmui reikalingas vanduo. Be jo neįmanoma normali medžiagų apykaita. Kuo vaikas jaunesnis, tuo jo organizmas vandeningesnis, tuo svarbiau nuolat papildyti jo vandens atsargas.

  • Kūdikio organizme vandens yra 70 proc.
  • Jaunos moters organizme vanduo sudaro 55 proc.
  • Vyro organizme vanduo sudaro 60 proc.
Naujienos
2023-04-19
Lengvai gazuotas ŽALIA GIRIA - mėgstantiems švelnius burbuliukus

Mėgstate švelnius burbuliukus? Paragaukite specialiai Jums sukurto, elegantiško, putojančio - Lengvai gazuoto vandens "ŽALIA GIRIA".

Naujienos
2023-04-19
Pristatome naujieną - "Rabarbarų skonio" gazuotą vandenį ŽALIA GIRIA

Rabarbarai – ne tik ypatingo skonio, bet ir ypatingai naudingi sveikatai. Todėl džiaugiamės Jums pristatydami gardžią naujieną - gaiviai rūgštaus skonio, gazuotą vandenį "ŽALIA GIRIA".


 

Vandens nauda
2023-04-07
Kiek reikia išgerti vandens per dieną

Sužinokite kiek gi reikia išgerti vandens žmogui per dieną.

 

Vandens nauda
2023-04-07
Vandens nauda Jūsų organizmui

Ar kada pagalvojote, koks svarbus, nepakeičiamas ir gyvybiškai reikalingas mūsų gyvenimui ir sveikatai yra vanduo?

 

Atraskite ŽALIA GIRIA vandenį